Team Tigris

Onze mensen

Het geheim van ons succes? Onze mensen! 

En daar zijn we trots op. Al onze collega's hebben hun eigen achtergrond en expertises, waardoor we continu kunnen innoveren. We stellen ze hieronder graag aan je voor.

Psst... ook uitmaken van een snel groeiend team dat continue innoveert? Bekijk hier onze vacatures!

Jonathan Groenenberg
Jonathan Groenenberg

Jonathan Groenenberg

Customer Support

jgroenenberg@tigris.nl
085 1051650
Dean Versteeg
Dean Versteeg

Dean Versteeg

Teamlead Customer Success

dversteeg@tigris.nl
0851051650
Gijsbert Clements
Gijsbert Clements

Gijsbert Clements

Teamlead Consultancy

gclements@tigris.nl
085 1051650

Sta jij binnenkort hier?

Bij Tigris zijn we altijd op zoek naar nieuw talent. Voel je je thuis in onze branche en deel je onze toekomstvisie? Laat dan iets van je horen, we leren je graag kennen.
Bekijk vacatures
Guido Weber
Guido Weber

Guido Weber

Customer Success Manager

gweber@tigris.nl
085 1051650
Timo Janssen
Timo Janssen

Timo Janssen

Projectmanager

tjanssen@tigris.nl
085 1051650

Wendy Olverink

Consultant

wolverink@tigris.nl
085 1051650
Willeke van Middelkoop
Willeke van Middelkoop

Willeke van Middelkoop

Customer Support

wvanmiddelkoop@tigris.nl
085 1051650
Pauline van Gasselt
Pauline van Gasselt

Pauline van Gasselt

Consultant

pvangasselt@tigris.nl
085 1051650

Seth de Haan

Customer Support

sdehaan@tigris.nl
085 1051650