Onze mensen

Het geheim van ons succes? Onze mensen! 

En daar zijn we trots op. Al onze collega's hebben hun eigen achtergrond en expertises, waardoor we continu kunnen innoveren. We stellen ze hieronder graag aan je voor.

Psst... ook uitmaken van een snel groeiend team dat continu innoveert? Bekijk hier onze vacatures!

Dean Versteeg
Dean Versteeg

Dean Versteeg

Teamlead Customer Success

dversteeg@tigris.nl
0851051650

Gijsbert Clements

Teamlead Consultancy

gclements@tigris.nl
085 1051650

Sta jij binnenkort hier?

Bij Tigris zijn we altijd op zoek naar nieuw talent. Voel je je thuis in onze branche en deel je onze toekomstvisie? Laat dan iets van je horen, we leren je graag kennen.
Bekijk vacatures

Guido Weber

Projectmanager Implementatie

gweber@tigris.nl
085 1051650

Willeke van Middelkoop

Backoffice Specialist

wvanmiddelkoop@tigris.nl
085 1051650

Seth de Haan

Customer Success Manager

sdehaan@tigris.nl
085 1051650

Christiaan Vogel

Consultant

cvogel@tigris.nl
085 1051650

Swenne de Ruiter

Customer Support medewerker

sderuiter@tigris.nl
085 1051650

Marjolein Jonker

Marketeer

mjonker@tigris.nl
085 1051650

Sjoerd van Wijk

Customer Support medewerker

svanwijk@tigris.nl
085 1051650

Sta jij binnenkort hier?

Bij Tigris zijn we altijd op zoek naar nieuw talent. Voel je je thuis in onze branche en deel je onze toekomstvisie? Laat dan iets van je horen, we leren je graag kennen.
Bekijk vacatures

Vera Algra

Projectmanager Consultancy

valgra@tigris.nl
085 1051650

Aranka van 't Veer

Consultant

avantveer@tigris.nl
085 1051650

Shanna Knegt

Customer Support Medewerker

sknegt@tigris.nl
085 1051650

Badr Khaie

Software Tester

bkhaie@tigris.nl
085 1051650

Arjan den Herder

Consultant

adenherder@tigris.nl
085 1051650

Amnit Singh

Consultant

asingh@tigris.nl
085 1051650

Remco den Boer

Consultant

rdenboer@tigris.nl
085 1051650

Luca de Koning

Consultant

ldekoning@tigris.nl
085 1051650