Ben jij al een backoffice expert in Tigris?
Kan je al goed uit de voeten in backoffice en ben je klaar voor de verdiepingsslag? In de gevorderde training stoomt Tom jou helemaal klaar om een echte backoffice expert te worden. Je leert hoe je complexe situaties aanpakt, zo komt het beheren van reserveringen, verwerken van lonen en facturatie en rode run meldingen aan bod. Maar dat is niet alles! Tom legt jou ook alles uit over Nmbrs en hoe je pro forma berekeningen maakt voor een helder financieel overzicht.

Wat kun je verwachten?
Tijdens deze training ontdek je hoe je backoffice-processen nóg soepeler verlopen. We behandelen onder andere:
- Plaatsingen en bijzondere situaties: Hoe bereid je de volgende fase van een werknemer voor?
- Reserveringen: Van het draaien van een loonrun tot het verwerken van reserveringen.
- Facturatie ontrafelen: Doorgrond het facturatieschema en leer hoe je de geschreven uren correct factureert
- Pro forma berekeningen: Maak nauwkeurige inschattingen en voorkom verrassingen.
- Koppeling met Nmbrs: Haal het maximale uit de integratie en vereenvoudig je administratie.
- Oplossen van rode run meldingen: Signaleer en corrigeer fouten voordat ze problemen veroorzaken zoals bij de loonaangifte.
- Uit de praktijk: We verzamelen vooraf vragen en situaties van deelnemers, zodat de training perfect aansluit op jouw dagelijkse werkzaamheden.
Het behandelen van jouw casus/ vragen
Na deze cursus hopen we dat jij helemaal uit de voeten kan. Om die reden stemmen we de inhoud van de training af op jouw vragen of casussen die direct aansluiten op jouw dagelijkse werkzaamheden. Zo ga jij niet alleen met extra kennis naar huis, maar ook met oplossingen die je meteen toepast. Wanneer jij je hebt aangemeld voor de training, ontvang je een e-mail om jouw input te delen met onze trainer, Tom.
Voor wie is deze training?
Deze training is bedoeld voor ervaren backoffice-medewerkers die de basis onder de knie hebben en zich willen verdiepen in de complexere aspecten van het systeem. Wil je meer controle over loonverwerking, facturatie en reserveringen? Dan is deze training iets voor jou!